מידע: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

 phone    050-7598889 , 08-9264150  
טלסקופ Celestron ארה"ב. החברה המובילה בעולם לטלסקופים אסטרונומיים

טלסקופים

חיפוש: מיון לפי:

CGE PRO 1400 HD טלסקופ רובוטי ממונע מקצועי לצילום במצפה כוכבים

CGE PRO 1400 HD טלסקופ רובוטי ממונע מקצועי לצילום במצפה כוכבים

טלסקופ מקצועי לצילום ברמת דיוק גבוהה, שדה שטוח ומתוקן - ללא סטייה כדורית. טלסקופ קדיופאטרי SCT C14 שמידט קאסגריין מיוחד, בעל חצובה גרמנית מתקדמת המאפשרת צילום בחשיפה ארוכה עם דיוק עקיבה גבוה במיוחד. בעל טכנולוגית האופטיקה HD הייחודית לשדה חופשי מעיוותים ושטוח במיוחד

ליצירת קשר למחירהטלסקופ של שנת האסטרונומיה - טלסקופ ניוטוני לילדים

הטלסקופ של שנת האסטרונומיה - טלסקופ ניוטוני לילדים

טלסקופ אסטרונומי לילדים - במפתח 76 מ"מ, לתצפיות וויזואליות בגרמי השמיים הטלסקופ נמצא על גבי חצובה המאפשרת כיוון קל ופשוט לאובייקטים. מתאים גם לילדים. First Scope

₪ 450.00PowerSeeker 70AZ טלסקופ

PowerSeeker 70AZ טלסקופ

טלסקופ עדשות בקוטר 70מ"מ. מעולה למתחילים ולתצפיות פלנטריות ובנוף. הטלסקופ הינו קל לנשיאה ומצויד בחצובה לצפייה נוחה בנוף וצרכי צפרות. הקוטר הגדול מאפשר תצפית בהגדלות גדולות.

₪ 660.00
טלסקופ עדשות - שובר אור Powerseeker 60EQ

טלסקופ עדשות - שובר אור Powerseeker 60EQ

טלסקופ אסטרונומי ולנוף, במפתח 60 מ"מ, לתצפיות וויזואליות בגרמי השמיים. הטלסקופ נמצא על גבי חצובה גרמנית המאפשרת איפוס מדוייק לצפייה בגרמי השמיים. כושר הגדלה : בין 45 ל 200 מומלץ למתחילים . אפשרות - הוסף מנוע עקיבה

₪ 780.00AstroMaster 70AZ טלסקופ ידני לצפייה בנוף וגרמי השמיים

AstroMaster 70AZ טלסקופ ידני לצפייה בנוף וגרמי השמיים

טלסקופ ברמה מכאנית גבוהה, על חצובה מאסיבית. טלסקופ עדשות - שובר אור אכרומטי Achromatic lens. מתאים במיוחד לתצפית נוף וצפרות בהגדלות גבוהות. הטלסקופ מתאים גם לילדים ולאלו המתחילים את דרכם בעולם האסטרונומיה. חצובת ALT-AZ מאסיבית ביותר סדרת ASTROMASTER

₪ 880.00טלסקופ מראות - מחזיר אור Powerseeker 127EQ

טלסקופ מראות - מחזיר אור Powerseeker 127EQ

טלסקופ אסטרונומי מחזיר אור (טלסקופ מראות) במפתח 127 מ"מ, לתצפיות וויזואליות בגרמי השמיים. הטלסקופ נמצא על גבי חצובה גרמנית המאפשרת איפוסים מדוייקים ותצפיות וויזואליות ברמה גבוהה. כושר הגדלה : בין 45 ל 245 מומלץ למתחילים התובעניים.

₪ 990.00הצגה #  
תוצאות 1 - 6 מתוך 24
עדכון אחרון: Wednesday, 02 September 2015 00:48

כיצד ניתן למצוא את...

 

הידעת ?

יורי גאגארין, המירוץ לחלל והחינוך המדעי

יורי גאגארין (Uri Gagarin) או בשמו המלא, יורי אלכסייביץ' גגארין (וברוסית - Юрий Алексеевич Гагарин‏).שוגר מעל פני אדמת ברית המועצות לשעבר בחללית ווסטוק, וביצע הקפה שלמה מסביב לכדור הארץ. הוא חזר בשלום אל כדור הארץ ונחת בחזרה על פני אדמת ברית המועצות. שיגורו של גגארין היווה את אחד השיאים במירוץ לחלל שהתקיים בין ברית המועצות לארצות הברית בשנות החמישים, השישים והשבעים של המאה העשרים, מירוץ שנפתח בשיגורו של הלוויין ספוטניק 1, הלווין הראשון בעולם, ששוגר באוקטובר 1957, גם הוא על ידי ברית המועצות. ובנימה אישית - גגארין היה אחד מגיבורי הילדות שלי ואני זוכר עד היום את התרגשותי כילד, בישראל של שנות השישים של המאה הקודמת, כאשר שמו היה מוזכר באמצעי התקשורת (שהמשוכלל שבהם היה אז הרדיו).

המירוץ לחלל, שגגארין היה אחד מסמני הדרך שלו ואחד מגיבוריו, השפיע גם על החינוך בארצות הברית, שנתקפה בבהלה לנוכח העובדה שברית המועצות, אויבתה אז, הקדימה אותה בכניסה לעידן החלל, הן הבלתי מאויש והן המאוייש. הדחף של האמריקנים לניצחון במירוץ לחלל, הניע אנשי חינוך ומחוקקים להחלטה על שינוי דרכי הוראת המדעים והדגשת לימודי המתמטיקה והפיזיקה בבתי הספר בארצות הברית, ולהגדלת התקציב הלאומי לשם כך בכל רמות מערכת החינוך.

לעתים, למשבר או לצורך דחוף יש חלק חשוב ואף מכריע ביצירתם או בהנעתם של שינויים ושיפורים של תהליכים חינוכיים. בסוף שנות החמישים המשבר המניע (במערכת החינוך של ארצות הברית) היה פתיחתו של מירוץ החלל בין ארצות הברית לברית המועצות. כיום, מספר תהליכים מניעים שינויים ושיפורים כאלה. למשל, הצורך להתמודד כראוי עם "התפוצצות המידע" ועם הופעתם של כלי מדיה רבים ומגוונים, הם בין הדברים שהביאו לתחילתו של תהליך חינוכי להקניית מיומנויות המוכרות בשם מיומנויות העשרים ואחת. דוגמה נוספת היא משבר ניצול משאבי הסביבה (כדוגמת מים ומקורות אנרגיה), שיש לו תפקיד חשוב מאד בחינוך לקיימות המקודם כיום במערכת החינוך בישראל .


הערך נכתב על-ידי :
יורם אורעד, המנהל הפדגוגי של שלובים, הרשת החברתית לאנשי חינוך של מכון מופ"ת, ומפתח תכניות לימודים במדעים. (מקור)

קרא עוד...